2011-2012 - Haninge KK - Konståkning - IdrottOnline Klubb
Hoppa till sidans innehåll

2011-2012


Åkare Tävling TK Pl  TSS   TES   PCS   Ded 
Hilda von Bahr EIF Piruetten Minior B          
Linda Renner EIF Piruetten Minior A          
Nels Ireholm EIF Piruetten Minior B          
Tuva Frisén EIF Piruetten Minior B          
Tuva Johansson EIF Piruetten Minior A          
Linda Renner Österskäret Minior A 22        15,54              9,10               7,94           1,50   
Tuva Johansson Österskäret Minior A 17        19,13              9,19               9,94                  -     
Ida Söderman Boo Stjärnan Minior C 9        
Linnea Eklund Boo Stjärnan Minior C 5        
Hilda von Bahr Isprinsessan Minior A 12        15,01              6,81               8,20                  -     
Tindra Wennberg Isprinsessan Minior B 10        12,81              5,35               7,46                  -     
Linda Älta Cupen 2011 Minior A          
Nels Älta Cupen 2011 Minior B          
Tindra  Älta Cupen 2011 Minior B          
Tuva F Älta Cupen 2011 Minior B          
Tuva J Älta Cupen 2011 Minior A          
Tindra Wennberg Adventsskäret Minior B 4        
Tuva Frisén Adventsskäret Minior B 1        
Felicia Hagman Adventsskäret Minior C1 8        
Ida Söderman Adventsskäret Minior C1 8        
Giedre Aleksandrauskaite Adventsskäret Minior C2 5        
Vera Edström Adventsskäret Minior C2 7        
Felicia Björdell Adventsskäret Minior C3 6        
Linnea Eklund Adventsskäret Minior C3 2        
Linda Renner Tyresö Cupen Minior A 25        17,04              8,96               9,08           1,00   
Tuva Johansson Tyresö Cupen Minior A 14        21,89           10,89            11,00                  -     
Linda Renner Solna Star Minior A 16        18,39              9,55               9,34           0,50   
Tuva Johansson Solna Star Minior A 13        20,17           10,21               9,96                  -     
Hilda von Bahr Isidor Minior A 14        18,21           10,51               7,70                  -     
Linda Renner Isidor Minior A 17        16,85           10,05               7,30           0,50   
Tuva Johansson Isidor Minior A 8        19,68           10,18               9,50                  -     
Tuva Frisén Isidor Minior B 6        14,68              7,14               8,04           0,50   
Nels Ireholm Isidor Minior B 1        15,60              8,74               6,86                  -     
Elin Rambäck Isidor Junior B2 Ladies 3        21,17           10,78            10,39                  -     
Giedre Aleksandrauskaite Tyresö Stjärnan Minior C1 6        
Felicia Hagman Tyresö Stjärnan Minior C3 4        
Moa Bennström Tyresö Stjärnan Minior C2 8        
Tuva Frisén Vinterskäret Minior B 11        13,93              6,39               8,54           1,00   
Tuva Johansson Vinterskäret Minior A 8        21,86           10,02            11,84                  -     
Linda Renner Vinterskäret Minior A 12        18,32              9,62               8,70                  -     
Elin Rambäck Vinterskäret Junior B2 Damer 6        21,32           10,72            10,60                  -     
Linnea Eklund Djurgårdspiruetten Minior C, grupp A 3        
Felicia Björdell Djurgårdspiruetten Minior C, grupp A 6        
Felicia Hagman Djurgårdspiruetten Minior C, grupp B 5        
Ida Söderman Djurgårdspiruetten Minior C, grupp C 7        
Nels Ireholm Enköpingsskäret Minior B, Pojkar          
Tindra Wennberg Torvallatrofén Minior B 11  15,41      
Tuva Frisén Torvallatrofén Minior B 4  18,89      
Nels Ireholm Torvallatrofén Minior B 1  14,05      
Tuva Johansson Torvallatrofén Minior A 5  19,94      
Linda Renner Torvallatrofén   7  17,90      
Elin Rambäck Torvallatrofén Junior B2 - Ladies 7  19,81      
Moa Bennström Solna Challenge Cup Minior C2 6        
Felicia Björdell Solna Challenge Cup Minior C1 3        
Ida Söderman Solna Challenge Cup Minior C3 4        
Tindra Wennberg Vårcupen, Uppsala Minior B 1        
Moa Bennström Vårcupen, Uppsala Minior C3 8        
Felicia Hagman Vårcupen, Uppsala Minior C1 8        
Tuva Johansson Hans Lindh Trophy            
Linda Renner Hans Lindh Trophy            
Ida Söderman Gull Olle, Norrköping Minior C2 8        
Felicia Hagman Gull Olle, Norrköping Minior C2 8        
Moa Bennström Gull Olle, Norrköping Minior C2 8        
Vera Edström Gull Olle, Norrköping Minior C3 8        
Tuva Frisén Gull Olle, Norrköping Minior B 1        
Tindra Wennberg Gull Olle, Norrköping Minior B 4        
Linnea Eklund Gull Olle, Norrköping Minior B 6        
Nels Ireholm Gull Olle, Norrköping Minior B 3        
Elin Rambäck Boo, Stockholm Cup final Junior B2 - Ladies 4        23,91           12,45            11,46                  -     
Tuva Frisén Boo, Stockholm Cup final Minior B 3        22,49           12,15            10,34                  -     
Tindra Wennberg Boo, Stockholm Cup final Minior B 16        17,18              9,58               7,60                  -     
Nels Ireholm Boo, Stockholm Cup final Minior B 1        17,23              9,27               7,96                  -     
Tuva Johansson Boo, Stockholm Cup final Minior A 16        21,02           10,82            10,20                  -     
Linda Renner Boo, Stockholm Cup final Minior A 21        18,04              9,90               9,14           1,00   
Linnea Eklund Enebyberg, Stockholm Cup final Minior C 10        
Felicia Björdell Enebyberg, Stockholm Cup final Minior C 10        
Uppdaterad: 31 OKT 2012 16:21

 Länk till HaningeKK:s sida på FB

 

Klickbara länkar till hemsidan för Haninge KK Sponsorer


ICA Maxi i Haninge

  

 


 

Plats för reklam

Kontakta styrelsen

Postadress:
Haninge KK - Konståkning
Box 98
13622 Haninge

Besöksadress:
Ingen
13622 Haninge

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info